Preloader

Tarptautinės studentų dienos proga studentai vienai dienai keičia LR Vyriausybę

Tarptautinės studentų dienos proga, Lietuvos studentų sąjunga kartu su LR Vyriausybe vykdo projektą, kurio metu studentai turi galimybę vienai dienai užimti ministerijų vadovų kėdes, išsakyti savo idėjas ir nuomonę, kaip valstybė gali prisidėti prie studentų gerovės kūrimo ir puoselėjimo.

Lapkričio 15 dieną įvyks studentiško Ministrų kabineto susitikimas su tikruoju Ministrų kabinetu, Vyriausybės posėdis, kurio metu aptariami studentų siūlymai ir idėjos probleminių sričių sprendimams,  parengtos darbo dienos metu.

Šansas kiekvienai ministerijai išgirsti studentų – būsimų specialistų siūlymus

„Užmegzti kontaktai plėtojant bei nagrinėjant studentams aktualių temų problematiką, diskusijos su sričių ekspertais tiek patiems studentams, tiek ir Lietuvos studentų sąjungai praėjusiais metais padėjo pasiekti to, kad į Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo prevencinių projektų prioritetinių temų sąrašą būtų įtrauktas aukštųjų mokyklų studentų psichinės sveikatos stiprinimas, dėl to turime galimybę vykdyti savo projektą, kurio dėka 15 tūkstančių studentų Lietuvoje gali gauti nemokamą psichologinę pagalbą.

Tai tik vienas pavyzdžių, įrodantis, kokią pridėtinę vertę inicijuojant pokyčius generuoja mūsų projektas suteikdamas galimybę studentams venai dienai tapti Ministrų kabineto nariais. Šiemet tęsdami iniciatyvą savo studentiškajam Ministrų kabinetui iškėlėme ambicingus tikslus norėdami tobulinti įstatyminę bazę daugelio ministerijų kompetencijų ribose.“ – teigė iniciatyvos organizatorė Lietuvos studentų sąjungos viceprezidentė Viktorija Žilinskaitė.