Baltijos šalių partnerystės popietė

Lietuvos studentų sąjungos (LSS) projektų vadovė Sandra Matoškaitė birželio 29 – 30 dienomis dalyvavo Baltijos šalių Europos Sąjungos (ES) programos „Europa piliečiams“ partnerystės skatinimo susitikime Cesis mieste, Latvijoje. Susitikime iš viso dalyvavo 19 organizacijų atstovų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

B44E0C24-6CA8-4B6D-ACB0-EB4C0713F857

Kontaktų užmezgimo popietėje organizacijų atstovai diskutavo apie iniciatyvas, skatinančias aktyvų piliečių įsitraukimą ir bendradarbiavimą. Taip pat jos metu vyko detalus ES programos „Europa piliečiams’’ pristatymas. Po pristatymo susitikimo dalyviai diskutavo ir dirbo grupėse su pasiūlytomis projektų idėjomis.

Dalyviai diskutavo trimis pagrindinėmis temomis, kurias pasiūlė patys organizacijų atstovai. Susirinkusieji dalinosi mintimis apie tai, kaip suderinti aktyvų pilietinį dalyvavimą ir švietėjišką bei sportinę veiklas. Kita tema buvo skirta paminėti Baltijos kelio trisdešimtmetį, o trečioji – aptarti story telling festivalio organizavimą.

Pasibaigus pranešimui apie ES programą „Europa piliečiams“, organizatoriai pristatė sėkmingą jau įvykdytą projektą “Legends of European Cities”.

Konkretus renginio laikas ir vieta buvo pasirinkti siekiant susitikimo dalyviams sudaryti sąlygas sudalyvauti jau ketvirtus metus Latvijoje organizuojamame unikaliame renginyje „LAMPA festival“ , skirtame bendruomenės diskusijoms rūpimais klausimais, tobulėjimui, mokantis reikšti ir priimti skirtingas nuomones bei ugdyti pilietiškumą.

 

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Susisiekite su mumis

Šiuo metu mes neprisijungę, palik mums žinutę, į ją atsakysime artimiausiu metu!

Klauskite, mes Jums atsakysime.

Spauskite ENTER