Preloader

LR Prezidento rinkimai: debatai ir virtualūs klausimai

Artėjant Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimams, politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia studentus susipažinti su kandidatais iš arčiau. Rinkėjus kviečia dalyvauti debatuose, o nuo šiol užduoti klausimus kandidatams tiesiogiai atnaujintoje platformoje www.zinaukarenku.lt

Platformoje rinkėjai ras informaciją apie kandidatus ir galės juos palyginti pagal tokius rodiklius kaip pajamos, turtas, mokamos užsienio kalbos. Taip pat klausimą bus galima užduoti pasirinktam kandidatų skaičiui: vienam, keliems ar visiems vienu metu. Platformos naudotojai matys, kurie kandidatai į klausimus atsako aktyviausiai, o kurie – nelinkę bendrauti.

Gegužės 4 dieną „Žinau, ką renku“ taip pat kviečia visus rinkėjus atvykti gyvai į Lukiškių kalėjimą 2.0 (Lukiškių skg. 6) bei gyvai užduoti jiems aktualiausius klausimus. Daugiau apie debatus: https://www.facebook.com/events/4458209587736606

„Viešojoje erdvėje ne vienas pasigedo kandidatų į prezidentus rinkiminių kampanijų. Domėtis kandidatais ir mūsų, rinkėjų, pareiga, tad dabar kviečiame visus kandidatus susitikti akis į akį gyvuose debatuose bei kasdien iki rinkimų bendrauti su rinkėjais virtualiai. Tikime, kad tokie pokalbiai geriausiai padeda išsirinkti patį pačiausią savo kandidatą “, – sako tinklo koordinatorė Guoda Vaitiekutė.

Kaip ir per kiekvienus rinkimus, atsakyti į klausimus platformoje bei dalyvauti debatuose kviečiami visi kandidatai į prezidentus. Kandidatams suteikiamos vienodos sąlygos reikšti idėjas, o rinkėjai gali palyginti ir išsirinkti sau tinkamiausią iš visų.

Visi atsakymai į klausimus platformoje bei debatų įrašas išliks pasiekiami ir po rinkimų, tad visuomenė galės pasitikrinti, kaip to, kas buvo pasakyta prieš rinkimus, laikomasi jiems pasibaigus.