Preloader

Mokymuose „Veik“ tobulėjo savivaldų sričių koordinatoriai

Praėjusį savaitgalį vyko Lietuvos studentų sąjungos (LSS) mokymai „Veik“, skirti studentų savivaldų komitetų koordinatoriams ir aktyviems nariams. Mokymų metu dalyviai gilino jau turėtas žinias apie atstovavimą, komandinį darbą bei ugdė kompetencijas pagal atskiras veiklos sritis.

Studentų atstovai dirbo penkiose grupėse pagal temas: socialiniai ir akademiniai reikalai, žmogiškųjų išteklių valdymas, ryšiai su visuomene, projektų valdymas ir marketingas.

„Veik“ tikslas – ugdyti sričių koordinatorių vadovavimo įgūdžius ir specifines toje srityje reikalingas kompetencijas. Taip pat, skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingų savivaldų sričių vadovų“, – pasakoja LSS organizacijos stiprinimo vadovas Augustas Baltrėnas.

„Mokymų programą sudarėme pagal savivaldų išsakytus lūkesčius ir tai, su kokiomis problemomis ar klausimais jie susiduria dažniausiai. Nors kiekviena sritis dirbo atskirai, visa mokymų medžiaga buvo orientuota į tai, kad kiekvienos srities tobulėjimas vestų link kokybiškesnio atstovavimo studentams.“ – prideda jis.

„Veik“ – tradiciniai Lietuvos studentų sąjungos mokymai, ciklo „Startuok. Veik. Vadovauk“ dalis.