Preloader

Vilniuje

Vilniaus regiono  studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos kai patiria emocinius sunkumus, kai yra sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, kai atrodo, kad nėra išeities. Taip pat paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis narkotinėmis medžiagomis.

Dėl psichologinių konsultacijų galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais ir klausimais susijusiais su psichologine sveikata, bet ir su studijomis: laiko planavimo, efektyvaus mokymosi, motyvacijos stokos, viešo kalbėjimo klausimais.

Kviečiame  studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas, nurodant vardą, pavardę ir aukštąją mokyklą.
Dėl konsultacijos galite rašyti el. paštu nerijus.ogintas@lss.lt ir sutarsime dėl Jums patogaus laiko.

 

Kontaktai:

Psichologas Nerijus Ogintas
El. paštas: nerijus.ogintas@lss.lt
Tel. nr. 8 684 72257
Vieta: online platforma

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR sveikatos apsaugos ministerija.