Preloader

VIKO Studentų atstovybės prezidentės prioritetas – gyvi susitikimai su studentais

Viktorija Kurmanskytė – Vilniaus kolegijos studentų atstovybės (VIKO SA) prezidentė. Užimti šias pareigas bankininkystės studentę paskatino noras veikti studentų labui. Ji sako, kad norint padėti studentams, pirmiausia, reikia suprasti jų poreikius.

Kviečiame susipažinti su Viktorija iš arčiau!

Kaip sugalvojai prisijungti prie VIKO SA? 

Prie SA prisijungiau pirmo kurso viduryje tapusi socialinių ir akademinių reikalų koordinatore. Į šią poziciją atėjau norėdama įgyti daugiau kompetencijų ir žinių, kaip veikia organizacija, ką joje galima nuveikti ir kiek jos nariai gali padaryti studentų labui.

Ką veikei SA prieš tapdama prezidente?   

Prieš tapdama VIKO SA prezidente, buvau fakultetinės Studentų atstovybės socialinių ir akademinių reikalų koordinatorė. Vėliau tapau centrinio biuro socialinių ir akademinių reikalų vadove.

Kas tave paskatino kandidatuoti į šį postą? 

Apie kandidatavimą į šią poziciją galvojau tik atėjusi į centrinį biurą, jaučiausi motyvuota: norėjau veikti studentų labui drauge su visa Studentų atstovybe. Apsispręsti man padėjo ir VIKO SA alumni, kurie išklausę mano idėjas ir mintis padėjo geriau suprasti, ką aš noriu veikti organizacijoje: jų palaikymas ir paskatinimas buvo tikrai didelis. 

Kokie yra tavo tikslai?

Mano pagrindiniai tikslai yra užtikrinti sklandų atstovybės veikimą bei tikslingai atstovauti studentų interesams ne tik aukštojoje mokykloje, bet ir už jos ribų. Aukštojoje mokykloje norėčiau labiau prisidėti prie studentų poreikių identifikavimo, studijų kokybės gerinimo ne tik vykdant apklausas bet ir gyvus susitikimus su studentais.

Kaip manai, su kokiomis didžiausiomis problemomis šiuo metu susiduria Lietuvos studentai? Kaip reikėtų jas spręsti? 

Pastebiu, kad studijų kokybė yra užtikrinama nevienodai. Tai reiškia, kad studentai, studijuodami tas pačias specialybes, bet skirtingose aukštosiose mokyklose, po studijų turi skirtingas žinias ir gebėjimus. Manau, kad šią problemą padėtų spręsti studijų programų ir kokybės suvienodinimas.

Pristatyk savo komandą: kokie žmonės padės tau siekti užsibrėžtų tikslų?

Viceprezidente Kamilė Umbrazaitė

Organizacijos stiprinimo vadovas Jūris Dumčius

Laisvalaikio vadovė Aurinta Žvirblytė

Komunikacijos vadovė Kornelija Stasiūnaitė 

IT vadovas Modestas Šumskis

Rinkodaros vadovas Aurimas Azončikas

Socialinių ir akademinių reikalų vadovas Jonatanas Kaziulis

Biuro vadovas Dominykas Lingė

Kokią savo organizacijos tradiciją brangini labiausiai? 

Viena mano mėgstamiausiu tradicijų yra padėkos vakaras, kurį organizuojame studentų atstovybės viduje. Jis vyksta šventiniu laikotarpiu, kai norisi dalintis gerumu ir padėkoti visiems, kurie šiame gyvenimo etape eina kartu su tavimi.

Kaip atrodo tavo diena?

Mano diena atrodo kaip eilinio studento, kuris lanko paskaitas ir turi darbą – praktiką. Na, o po darbo, kai turiu daugiau laisvo laiko, žiūriu filmus, kurie šiek tiek atitraukia nuo paprastos gyvenimo rutinos.

Ką studijuoji? Ką veiki laisvalaikiu?

Studijuoju bankininkystę, laisvalaikiu labai mėgstu gaminti bei leisti laiką gamtoje su draugais.