Preloader

Studentai kviečiami naujus mokslo metus sutikti pasiskiepijus

Lietuvos studentų sąjunga (LSS) kartu su Lietuvos universitetų rektorių konferencija (LURK) ir Lietuvos kolegijų direktorių konferencija (LKDK), suprasdamos Lietuvos aukštųjų mokyklų bendruomenių imunizacijos būtinybę ir siekdamos užtikrinti aukštą studijų kokybės lygį nemažinant studijoms ir tyrimams būtinų kontaktinių veiklų, kviečia esamus ir būsimus studentus artėjančius studijų metus pasitikti pasiskiepijus nuo Covid-19 infekcijos.

Aukštąsias mokyklas ir studentus vienijančios organizacijos ragina pasitikėti šiuolaikinio mokslo sukurtomis efektyviomis vakcinomis ir sugrįžti į įprastą akademinį gyvenimą. 

„Siekiant studijų kokybės ir sėkmingos integracijos į akademinę bendruomenę, svarbu užtikrinti galimybę studijų užsiėmimus vykdyti gyvai. Pasiskiepijus galime jaustis saugiai ir drąsiai pasitikti naujus mokslo metus, todėl labai raginu susipažinti su mokslininkų pateikiama informacija, pasitikėti ja ir apsaugoti save nuo pavojingos ligos.“ – abejojančius drąsina LSS prezidentas Vytautas Kučinskas.

Informaciją apie artimiausią vakcinavimo punktą galima rasti savo savivaldybių tinklalapiuose. Mobilūs skiepijimo punktai budės ir prie aukštųjų mokyklų. Informacija apie tai bus pateikiama aukštųjų mokyklų internetinėse svetainėse.