Preloader

„Startuok“ mokymai: studentų savivaldų pirmamečiai mezgė naujas draugystes

Lapkričio 25–26 dienomis vyko Lietuvos studentų sąjungos (LSS) organizuojami „Startuok“ mokymai. Šiuose mokymuose dalyvavo studentų savivaldų pirmamečiai, kurie turėjo progą susipažinti su LSS biuru, pagilinti atstovavimo žinias ir užmegzti naudingas draugystės su kitų savivaldų nariais.

„Startuok“ mokymų tikslas integruoti naujus narius į LSS. „Savaitgalio metu statomas pamatas narių veikimui, aktyvumui ir suvokimui kas yra Lietuvos studentų sąjunga ir jų studentų savivalda“, – teigia LSS projektų vadovė Joana Gasiulytė.

Naujiems nariams šis mokymų savaitgalis yra pirmas tiesioginis sąlytis su LSS. „Jie atranda naujų pažinčių ir praktiškai pamato, kaip veikia ir ką daro organizacija,“ – apie mokymų tikslą pasakoja J. Gasiulytė.

„Startuok“ mokymuose susirinko nauji nariai iš 9 studentų savivaldų. Tai yra mokymų ciklo  „Startuok. Veik. Vadovauk“ dalis, kuriuo pradedamas tęstinis ir nuoseklus savivaldų narių kompetencijų ugdymo procesas.

J. Gasiulytė pirmamečiams nori palinkėti iš savanoriškos veiklos studentų savivaldoje pasiimti kuo daugiau: „Veikla savivaldose ir LSS yra savanoriška, todėl niekas negali reikalauti, kiek laiko jūs turite tam skirti. Visgi, kiek jo įdėsi – tiek ar net daugiau gausi atgal. Todėl linkiu įdėti savo pastangų ir laiko tiek, kad vėliau netektų gailėtis nedalyvavus tam tikroje veikloje ar neprisiėmus daugiau atsakomybių savivaldoje.“