Preloader

Skirkime paramą psichologinę pagalbą teikiančioms organizacijoms (GPM)!

Mieli Sąjungos bendruomenės nariai,

šiemet, kaip ir praėjusiais metais, kviečiame dalį savo gyventojų pajamų mokesčio skirti tiems, kuriems paramos reikia labiau.

Atsižvelgiant į tai, kaip COVID-19 pandemija paveikė visuomenės emocinę sveikatą, o ypač jaunus žmones, kviečiame Jus šiemet skirti paramą psichologinę pagalbą teikiančioms organizacijoms, pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą, kurių sąrašą galite rasti čia.

Dėl COVID-19 viruso VMI aptarnavimo paslaugas teikia tik nuotoliniu būdu, todėl paramą galite skirti internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.

Pridedame detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.

Skiriant iki 1,2 proc. pajamų mokesčio prašyme galima nurodyti daugiau nei vieną paramos gavėju esantį juridinį asmenį (išskyrus profesines sąjungas ir profesinių sąjungų susivienijimus), ir (ar) meno kūrėją (meno kūrėjus). Bendra jiems skiriama pajamų mokesčio dalis neturi būti didesnė nei 1,2 procento.

Formos pildymui Jums reikės žinoti gavėjo kodą, kurį galite rasti pasirinktos organizacijos kontaktų skiltyje arba www.rekvizitai.lt

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė paskirsto, jos manymu, svarbiausioms sritims. Nepraleiskite progos įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 1,2 proc. nuo Jūsų sumokėto pajamų mokesčio.

Kilus klausimų ar neaiškumų prašome kreiptis www.vmi.lt arba el. paštu info@lss.lt.