Preloader

Savaitgalis skirtas žinioms – įvyko „Veik“ mokymai

Sausio 21–22 dienomis Vilniuje vyko tradicija tapę LSS „Veik“ mokymai. Savaitgalį Lietuvos aukštųjų mokyklų savivaldų atstovai praleido gilindami savo žinias apie komunikaciją, lyderystę, žmogiškuosius išteklius, projektų rašymą, socialinius ir akademinius klausimus.

Mokymų dalyviai žinių sėmėsi iš LSS alumni, biuro darbuotojų ir kviestinių svečių. Šio savaitgalio tikslas buvo surinkti įvairių aukštųjų mokyklų savivaldų koordinatorius ir praplėsti jų žinias, supratimą apie savo sritį bei užmegzti naudingus ryšius su dalyviais ir lektoriais.

Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybės viceprezidentė ir socialinių reikalų koordinatorė Emilija Drabužinskaitė džiaugiasi, kad galėjo pagilinti žinias ne tik socialinių reikalų srityje: „Koordinavimo ir lyderystės temos man buvo mažiau girdėtos ir nagrinėtos, todėl šie mokymai suteikė galimybę išgirsti daug naujų dalykų. Diskusijų metu drąsiai klausiau rūpimų klausimų, į kuriuos lektoriai išsamiai atsakė.“

Pasak mokymų dalyvio Edvino Kybarto, Kauno Kolegijos studentų atstovybės ryšių su visuomene koordinatoriaus, gauta informacija pravers ne tik komiteto veikloje: „Žinios padės man ir ateityje, kadangi studijuoju komunikaciją. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dalyvauti profesionaliai ir sklandžiai surengtuose mokymuose, čia žmonės buvo draugiški ir malonūs.“

Mokymuose paskaitas ir diskusijas vedė 16 lektorių iš skirtingų sričių. LSS viceprezidentė Joana Jasilionytė koordinavo diskusiją apie socialinius ir akademinius reikalus. „Mano mokymų programa buvo paremta diskusijos pagrindu. Džiaugiuosi, kad dalyviai buvo motyvuoti, drąsiai dalinosi idėjomis, noriai kėlė klausimus ir sprendė problemas. Po mokymų savivaldų atstovai siuntė man savo idėjas, siūlymus, kaip spręsti aukštųjų mokyklų socialinius ir akademinius klausimus. Man, kaip lektorei, tai geriausias įvertinimas“,– teigia Joana.

„Veik“ – mokymų ciklo „Startuok. Veik. Vadovauk.“ dalis.