Preloader

Ryšių su visuomene komiteto mokymai PR PRO

Spalio 13-14 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos studentų sąjungos Ryšių su visuomene (LSS RsV) komiteto mokymai „PR PRO“. Dalyviai atvyko iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionų.

Pirmąją dieną RsV koordinatoriai pradėjo klausydami LSS Alumni Dainiaus Dikšaičio paskaitos apie komunikacijos planavimo svarbą bei auditorijas. Po pietų dalyviai atliko praktinio darbo užduotį – patys rašė renginio viešinimo komunikacijos planus mėnesio laikotarpiui ir aptarinėjo jų trūkumus bei privalumus, pasirinktas komunikacijos priemones.

IMG_9729

Buvusi Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybės RsV komiteto pirmininkė Aura Okunytė ir LSS Alumni Dionis Martsinkevichus pasakojo apie įvaizdžio formavimą ir jo reikšmę studentų savivaldoje. Lektoriai rėmėsi asmenine patirtimi ir diskutavo su komitetų nariais apie tai, kokiomis priemonėmis galima taisyti sugadintą įvaizdį.

Antrąją dieną LSS komunikacijos vadovė Vaiva Kasiulynaitė kalbėjo apie tai, kodėl savivaldoms svarbu viešinti savo veiklą ne tik jiems įprastais kanalais. Dalyviai mokėsi, kaip teisingai rašyti pranešimą spaudai, bendrauti su žiniasklaida ir kas yra integruota komunikacija. Koordinatoriai aptarė kiekvieno sklaidos kanalo specifiką ir svarstė, kaip tinkamai juos naudoti, kad skleidžiama žinutė pasiektų adresatą.

Patys RsV koordinatoriai teigė mokymų metu ne tik įgiję naujų žinių, bet puikiai praleidę laiką draugiškoje kompanijoje ir nemažai dalykų išmokę tarpusavio diskusijų metu.

Kitus LSS RsV komiteto mokymus – „Grand RsV“ – organizuos viena iš studentų savivaldų.