Patvirtinta Lietuvos studentų sąjungos pozicija dėl aukštųjų mokyklų konsolidacijos

Sausio 21 d. vykusiame Lietuvos studentų sąjungos posėdyje patvirtinta organizacijos pozicija dėl aukštųjų mokyklų tinklo pertvarkos. Dokumente išreiškiamas organizacijos pritarimas aukštųjų mokyklų tinklo konsolidavimui, svarbiausiais proceso siekiniais laikant studijų ir mokslo kokybės gerinimą. Dokumentas parengtas atsižvelgiant į 2016 m. gruodžio mėn. atlikto studentų nuomonės tyrimo „Aukštųjų mokyklų konsolidacija: ko tikisi studentai?“ rezultatus.

Lietuvos studentų sąjungos prezidento Pauliaus Baltoko teigimu, aukštųjų mokyklų pertvarka turi būti apgalvotas procesas, o studentai bei moksleiviai, turi būti aktyviai informuojami apie konsolidacijos tikslus, priemones ir eigą. „Didelė dalis studentų, ypač besimokančių tose aukštosiose mokyklose, kurių pavadinimai dažnai linksniuojami žiniasklaidoje, kai kalba pasisuka apie konsolidaciją, yra sunerimę dėl savo ateities. Jiems tiesiog trūksta informacijos. Tikimės, kad akademinė bendruomenė, tame tarpe ir studentai, bus ne tik informuoti, bet ir įtraukti į su jais į su ja susijusių sprendimų priėmimą“, – teigia P. Baltokas.

Su Lietuvos studentų sąjungos pozicija dėl aukštųjų mokyklų tinklo pertvarkos galite susipažinti čia.

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Susisiekite su mumis

Šiuo metu mes neprisijungę, palik mums žinutę, į ją atsakysime artimiausiu metu!

Klauskite, mes Jums atsakysime.

Spauskite ENTER