Preloader

Nuo rudens – patogesnis Lietuvos studento pažymėjimo pristatymas

Praėjusią savaitę Lietuvos studento pažymėjimą (LSP) administruojanti UAB „Mecenatum“ pasirašė sutartį su siuntų paslaugų įmone „LP Express“. Pagal susitarimą, nuo rudens studentai pažymėjimą galės gauti ne tik į namus, bet ir užsisakyti jį į paštomatą. Taip pat planuojama plėsti LSP atsiėmimo punktų tinklą didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Stengiamės nuolat tobulinti LSP projektą, kad jis būtų patrauklus studentams ir atlieptų jų įpročius, – teigia LSP projekto vadovė Greta Grunskytė. – Praėjusiais metais atnaujinome LSP užsakymo sistemą bei internetinę svetainę, todėl studentai pažymėjimą gali užsisakyti daug patogiau tiek naudodamiesi kompiuteriu, tiek išmaniuoju telefonu.

G. Grunskytė atskleidžia, kad planuojama ir LSP skaitmenizacija: „Apie šį poreikį girdime tiek iš studentų, tiek patys jį suprantame, todėl ieškome partnerių, kurie tai įgyvendintų. Tikimės, kad jau kitais metais studentai galės naudotis skaitmeniniu LSP.“

LSP yra reikalingas kiekvienam studentui, nes šis dokumentas įrodo jo, kaip studento, statusą. Pateikus pažymėjimą suteikiama viešojo transporto lengvata: nuolatinių studijų studentai tarpmiestiniu viešuoju transportu važiuoja 50 proc., o miestų viešuoju transportu – net iki 80 proc. pigiau. LSP reikalingas naudojantis aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, laikant egzaminus bei jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos. Pateikęs LSP studentas gali gauti įvairias nuolaidas pramogoms, kavinėse, parduotuvėse, kelionėms bei kitas, kurias suteikia LSP partnerystės programa.