Preloader

Norą vadovauti Lietuvos studentų sąjungai pareiškė vienas kandidatas

Norą užimti nacionaliu lygmeniu studentams atstovaujančios organizacijos – Lietuvos studentų sąjungos (LSS) – prezidento postą pareiškė dabartinis Sąjungos viceprezidentas Paulius Vaitiekus, studijuojantis strateginį organizacijų valdymą Vytauto Didžiojo universitete (VDU).

Vystyti organizacijos veikla kandidatas planuoja keturiomis kryptimis – aukštojo mokslo proveržio, institucinę atmintį formuojančių priemonių kūrimo ir procesų organizavimo, augančios ir tobulėjančios studentų savivaldų bendruomenės bei Lietuvos studento pažymėjimo vystymo.

Savo veiklos gaires P. Vaitiekus parengė remdamasis 20212025 m. LSS strategija. „Tikiu, kad tvari ir sėkminga organizacija turi vadovautis savo strategija, prie kurios kūrimo prisidėjo bendruomenė, o vadovo pareiga – atrasti metodus ir įgalinti turimus išteklius taip, kad joje numatyti tikslai būtų pasiekti“, – savo motyvaciniame laiške rašo kandidatas.

Spalio 15 d. Vilniuje (Mykolo Romerio universitete) vyks LSS ataskaitos teikimo ir rinkimų konferencija. Jos metu dabartinis Sąjungos prezidentas Vytautas Kučinskas pristatys veiklos ir finansų ataskaitas, bus sprendžiami narystės organizacijoje klausimai ir renkamas naujas Sąjungos vadovas. Prezidentą renka Konferencija, sudaryta iš LSS tikrųjų narių savivaldų delegatų.

Kandidato dokumentai: