Preloader

LSS prasideda mentorystės programa

Šiandien prasidėjo Lietuvos studentų sąjungos (LSS) mentorystės programa. Jos tikslas – organizacijos nariams suteikti priemones įgyti žinių ir kompetencijų, mokantis iš labiau patyrusių Sąjungos narių ar Alumni. Programoje dalyvauja 55 asmenys: 24 mentoriai ir 31 ugdytinis.

Mentorystė yra būdas mokyti ir mokytis, kurio turinys priklauso nuo konkretaus mentorystės atvejo dalyvių, t. y. mentoriaus ir ugdytinio. Kiekvienas LSS mentorystės atvejis truks ne mažiau kaip 3 mėnesius. Per šį laiką ugdytinis kartu su mentoriumi užsibrėš norimus pasiekti tikslus, uždavinius, seks jų progresą ir vienas kitam teiks grįžtamąjį ryšį.

„LSS siekiame sukurti erdves narių tobulėjimui ir savivaldų stiprinimui. Mentorystės programa padės ne tik augti kiekvienam asmeniškai, bet ir daug sėkmingiau veikti savivaldose tiek atstovaujant studentams, tiek formuojant organizacijos kultūrą“, – pasakoja LSS Organizacijos stiprinimo vadovas Augustas Baltrėnas.

Mentorystės programos vykdymas yra vienas iš strateginių LSS uždavinių, siekiant skatinti bendruomeniškumą, vieni kitų ugdymą ir dalijimasi gerosiomis patirtimis. Visą LSS strategiją rasite čia.