Preloader

LSS biuro komandą papildė dvi naujos narės!

Lietuvos studentų sąjungos valdybos sprendimu, LSS biuro darbuotojų komandą papildė dvi naujos narės – Kauno technologijos universiteto Studentų atstovybės (KTU SA)  akademinių procesų koordinatorė Joana Jasilionytė, užėmusi socialinių ir akademinių reikalų vadovės pareigas bei KTU SA Alumni Vaida Spūdytė, užėmusi projektų vadovės pareigas.

 

Joana daugiau nei trejus metus aktyviai dalyvavo KTU SA veikloje. Taip pat priklauso KTU Senatui, akademinės etikos kolegijai bei įvairioms komisijoms ir darbo grupėms.

„Studentiškas judėjimas tai nesuvaldoma jėga, kuri yra persmelkta kūrybiškumo, jaunatviško idealizmo ir drąsos. Priklausydama šiam judėjimui, atradau ne tik save, bet ir nuostabius draugus bei neišdildomus prisiminimus.

Dirbdama Sąjungoje tikiuosi iššūkių, nes jie yra geriausi mokytojai bei, visų svarbiausia, terpė, kurioje galiu realizuoti savo idėjas.“

 

 

 

 

Vaida savo patirties bagaže yra sukaupusi ne tik projekto paraiškų rašymo, vertinimo žinių, bet ir sudėtingų, kompleksinių, įvairaus masto projektų valdymo patirties.

„Studentiškas judėjimas yra galia, kuri gali kryptingai keisti nusistovėjusias dogmas ir standartus. Tačiau pokyčiai nevyksta be kelių svarbiausių dalykų – aiškaus tikslo, motyvacijos ir tvirtos komandos (bendruomenės) su sąžiningu, kritiškai mąstančiu lyderiu.

Tikiuosi įdomių iššūkių. Tačiau atėjau duoti, o ne gauti. Studentiška veikla man padėjo atrasti savo kelią, tad atitinkamai noriu prisidėti prie bendruomenės augimo ir teisingų idėjų įgyvendinimo,“ – teigė Vaida.