Preloader

LSS bendruomenės Kalėdos: padėkos vieni kitiems ir parama Ukrainai

Gruodžio 17 dieną vyko kasmetinis Lietuvos studentų sąjungos (LSS) padėkos vakaras, skirtas kartu pasidžiaugti ir įvertinti narių iniciatyvas ir pasiekimus.

Kalėdinio vakaro tikslas – suburti studentų bendruomenės narius, pasidalinti ateities idėjomis, įkvėpti vieni kitus pokyčiams ir padėkoti už pagalbą ir palaikymą. LSS priklausančios savivaldos pačios rinko nominantus ir nugalėtojus.

Pasak LSS organizacijos stiprinimo vadovo Augusto Baltrėno, renginys skirtas ne tik padėkoti aktyviausiems, bet ir geriau pažinti vieni kitus, užmegzti naujas pažintis „Tokie renginiai leidžia suprasti, kad visa LSS bendruomenė gyvena tuo pačiu ritmu. Ir visai nesvarbu, kokio dydžio yra organizacija, bendruomeniškumas yra labai svarbu“.

Metų projekto apdovanojimui buvo nominuoti Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybės (MRUSA) projektas „MRU naktis“, Kauno technologijos universiteto Studentų atstovybės (KTU SA) organizuotas renginys „Mėtiniai led’ai“, Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) iniciatyva „Moksleivi, pabūk studentu“, Kauno kolegijos Studentų atstovybės (KK SA) tinklalaidė „Galima ir paprastai“ ir VDU SA organizuota vienybės ir solidarumo su Ukraina akcija. Metų projekto apdovanojimas atiteko VDU SA už vienybės ir solidarumo su Ukraina akciją.

Šiais metais metų Alumni tapo Mindaugas Reinikis. Į šią nominaciją taip pat pretendavo Andrius Zalitis, Kornelija Dapkutė, Vytautas Vilys.

Metų proveržio apdovanojimą atsiėmė MRUSA. Nominuotos buvo ir Kauno kolegijos, Lietuvos karo akademijos (LKA) ir Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK) studentų atstovybės.

Metų socakademo nominacijai buvo išrinkti Matas Grigošaitis (KTU SA), Emilija Drabužinskaitė (VDU SA) ir Gabija Juzėnaitė (MRUSA). Metų socakademe tapo Emilija Drabužinskaitė.

Metų studentų balso apdovanojimą pretendavo gauti KK SA prezidentas Mantas Gutauskas, VDU SA prezidentė Ieva Vengrovskaja, KVK ir VDU studentų atstovybės. Metų studentų balso nominacija atiteko Ievai Vengrovskajai.

Metų studentų lyderiu išrinktas KK SA prezidentas Mantas Gutauskas. Į šią nominaciją taip pretendavo VDU SA prezidentė Ieva Vengrovskaja ir KTU SA prezidentas Danas Černeckas.

Metų žygdarbio nominacijos pretendentai buvo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų atstovybės (LSMU SA) įvykdyta iniciatyva, kurios metu kiekvienas LSMU pirmakursis gavo baltą chalatą, VDU SA iniciatyva, dėl kurios atsisakyta spausdintų baigiamųjų darbų varianto ir MRUSA iniciatyva, kurios metu valstybės nefinansuojami studentai pretenduoja į skatinamąją stipendiją vienoda tvarka su valstybės finansuojamais studentais. Metų žygdarbio apdovanojimas atiteko LSMU SA.

LSS Biuras įteikė vieną nominaciją savo iniciatyva. Metų pagalbos apdovanojimas skirtas Sąjungos alumni ir Valdybos narei Sandrai Matoškaitei už nuoširdų norą prisidėti prie organizacijos sėkmės, bendradarbiavimą sprendžiant kritines situacijas ir vertingus patarimus.

Metų studentų savivaldos apdovanojimui nominuotos KK SA, VDU SA ir MRUSA. Metų savivaldos titulą pelnė VDU SA.

Šiais metais Kalėdinis vakaras buvo skirtas ne tik dovanoms ir padėkoms, bet ir paramai. Renginyje vyko specialus aukcionas, kurio metu buvo surinkta 1500 eurų. Jie pervesti į 1K fondą, skirtą Ukrainai paremti.