Lietuvos studentų sąjungos Valdybą papildė naujas narys

Vasario 10 Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko Lietuvos studentų sąjungos Tarybos posėdis, kurio metu išrinktas naujas LSS Valdybos narys Klaipėdos regionui – buvęs Šiaulių universiteto Studentų atstovybės prezidentas Tomas Urniežius.

Studentiškoje ir kitoje visuomeninėje veikloje Tomas aktyviai dalyvauja nuo 2005 m. – įstojimo į Šiaulių universitetą. Jau pirmomis studijų dienomis jis prisijungė prie Šiaulių universiteto (ŠU) Socialinių mokslų fakulteto (SMF) studentų atstovybės, kurios pirmininku buvo išrinktas pirmo kurso pabaigoje. Antrame kurse jis buvo deleguotas į Šiaulių universiteto senatą (finansų komisiją) kaip studentų atstovas. Keletą mėnesių ėjo viceprezidento pareigas, vėliau buvo išrinktas Šiaulių universiteto Studentų atstovybes (ŠUSA) prezidentu. Antrai vienerių metų kadencijai T. Urniežius buvo perrinktas 2008 m. gegužės mėn. Visą šį laikotarpį naujasis LSS Valdybos narys buvo ir ŠU tarybos narys.

2009 m., sustabdęs studijas ŠU, Tomas įstojo į Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga). Ten taip pat įsiliejo į studentišką veiklą – organizavo aukštosios mokyklos karjeros dienas (Days of Opportunities 2010), buvo mokymo asistentas ir studentų koordinatorius. Po studijų baigimo jis toliau aktyviai dalyvavo aukštosios mokyklos veikloje. Paskutiniame SSE Riga kurse, atnaujino ir užbaigė studijas ŠU.

Baigiant studijas, 2013 metais Tomas prisijungė prie Junior Chamber International (JCI), kaip MB Riga skyriaus narys. Prisidėjo prie įvairių visuomeninių ir verslo projektų organizavimo ir vykdymo. Baigus studijas SSE Riga, tapo šios aukštosios mokyklos Alumni asociacijos nariu, o 2016 m. balandį dalyvavo ŠU Alumnų asociacijos steigiamajame susirinkime. 2017 m. ŠU Alumnų konferencijoje buvo išrinktas į kontrolės komitetą.

Profesinė T. Urniežiaus patirtis, sukaupta dirbant finansų sferoje bankininkystės, didmeninės ir mažmeninės prekybos ir energetikos sektoriuose, bus naudinga stiprinant organizaciją bei jos vaidmenį, priimant nacionalinės reikšmės sprendimus.

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Susisiekite su mumis

Šiuo metu mes neprisijungę, palik mums žinutę, į ją atsakysime artimiausiu metu!

Klauskite, mes Jums atsakysime.

Spauskite ENTER