Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos posėdis

Kovo 1 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) posėdis. Jame dalyvavo Lietuvos studentų sąjungos (LSS) viceprezidentas kolegijoms Kasparas Nacius. 

Posėdžio metu buvo svarstytas svarbus klausimas, ketinantiems studijuoti kolegijoje. LKDK nusprendė Švietimo ir mokslo ministerijai (ŠMM) siųsti poziciją, kurioje nurodoma, kad kolegijos norėtų taikyti minimalią 1,8 balo kartelę stojantiems tiek į valstybės finansuojamas, tiek į nefinansuojamas vietas.

LSS atstovas pritarė, kad studentai turi būti pasiruošę, bet nėra visiškai teisinga kartelę sieti su studijų kokybe. Taip pat jis teigė, jog svarbu,  kad atsirastų daugiau nacionalinių priemonių studijų kokybei užtikrinti. LSS sutiko, kad minimalus konkursinis balas turi būti vienodas stojant tiek į valstybės finansuojamas, tiek nefinansuojamas vietas.

Lietuvos kolegijų direktorių konferencija  yra asociacija, vienijanti 22 narius (12 valstybinių kolegijų ir 10 nevalstybinių kolegijų direktorių). 2002 m. birželio 21 d. LKDK kaip visuomeninę organizaciją įregistravo LR Teisingumo ministras V. Markevičius savo įsakymu Nr. 109-V.

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Susisiekite su mumis

Šiuo metu mes neprisijungę, palik mums žinutę, į ją atsakysime artimiausiu metu!

Klauskite, mes Jums atsakysime.

Spauskite ENTER