Preloader

Ketvirtadienio pavakare „15min“ redakcijoje buvo įteikti Lietuvos studentų sąjungos ir „Studentų zonos“ apdovanojimai

„Dar prieš Kalėdas kartu su Lietuvos studentų sąjunga pakvietėme savo skaitytojus įvertinti svarbiausias akimirkas ir žmones studentams besibaigiančiais 2012-aisiais. Džiugu, kad skaitytojai aktyviai balsavo. Iš viso už visas nominacijas jie atidavė daugiau kaip 12 tūkst. balsų. Toks skaitytojų aktyvumas sprendžiant, kas verčiausias gauti studentiškus apdovanojimus, primena, kad studentų nuomonė gali būti išsakyta garsiai, paskatinant už gražias iniciatyvas ir padedant minusus už neišpildytus pažadus“, – apdovanojimus pradėjo 15min.lt redaktoriaus pavaduotoja ir „Studentų zonos“ įkūrėja Kristina Aksamitaitė.

Tuo metu Lietuvos studentų sąjungos viceprezidentas Maksimas Milto priminė, kad kaip tik tuo metu, kai „15min“ redakcijoje buvo teikiami studentiški apdovanojimai prezidentūroje kaip tik vyko „Globalios Lietuvos apdovanojimuose 2012“.

„Man atrodo, kad Vilniuje šiandien tikras apdovanojimų vakaras. Iš tikrųjų džiugu, kad iš tiek daug įvairiausių aukštųjų mokyklų ir miestų yra ne tik tie, kurie išrinkti skaitytojų, bet ir tie, kurie dalyvavo balsavime ir kurie buvo nominuoti. Tai yra tikrai labai svarbu. Turime nominantų ne tik iš Lietuvos, bet ir tokių, kurie gyvena užsienyje. 12 tūkst. – tai mažiau nei dešimt proc. studentų Lietuvoje. Iš viso 180 tūkst. studentų Lietuvoje, gal kitais metais turėsime 24 tūkst. Labai svarbu tęsti šią tradiciją“, – kalbėjo M.Milto.

Priminsime, kad 15min.lt „Studentų zona“ kartu su Lietuvos studentų

tag3

sąjunga dar prieš šv. Kalėdas kvietė jus prisiminti svarbiausias akimirkas ir žmones studentams besibaigiančiais 2012-aisiais.

Interaktyviame balsavime galėjote dalyvauti gruodžio 14–gruodžio 19 d. Sulaukusieji daugiausia jūsų balsų gruodžio 27 d. ir buvo pakviesti į „15min“ redakciją ir apdovanoti.

Rinkote „Metų studentų renginį“, „Metų studentų žiniasklaidą“, „Metų skandalą“, „Metų pasiekimą“. Taip pat balsavote už, jūsų manymu, verčiausius tapti „Studentų lyderiu“ ir „Studentų verslininku“. Atidavėte savo balsus už „Metų akciją“, „Metų nusivylimą“ ir „Metų išradingiausius“.

Jūsų sprendimu:

„Metų studentų renginys“ – FIDI.

„Metų studentų žiniasklaida“ – Kauno technologijos universiteto televizija KOBRA TV.

„Metų skandalas“ – VGTU studentų ir „Economus“ arši kova.

„Metų pasiekimas“ – Labiausiai pritaikyta ir daugiausia studentų su specialiaisiais poreikiais priėmusi aukštoji – VDU.

„Studentų lyderis“ – Laurynas Mačiulis ir Vytenis Buzas, kuriuos hobis nuvedė iki NASA.

„Studentų verslininkas“ – kelionių ekspertas Makalius-Rimvydas Širvinskas.

„Metų akcija“ – MEDI‘2012 akcija: medicinos studentai nemokamai tikrino gyventojų sveikatą.

„Metų nusivylimas“ – Naujoji valdžia už tai, kad Vyriausybės programoje pasižadėjo bendradarbiauti su akademine bendruomene, bet rengdama programą su ja nepasitarė.

„Metų išradingiausias“ – Antikrizinis studento namas už 200 Lt. Jo kūrėjas – Teodoras Malinauskas.

Apdovanojimų akimirkos – nuotraukų galerija