Įvyko jubiliejinis LSS Sąskrydis

Liepos 20-22 dienomis Paršežerio stovyklavietėje, Šilalės rajone vyko Kauno kolegijos studentų atstovybės (KK SA) kartu su Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybe Švietimo akademijoje (buvus Lietuvos edukologijos universiteto studentų atstovybė – LEU SA)  organizuotas Lietuvos studentų sąjungos (LSS) sąskrydis.

37607857_2006167452740438_7005021321096593408_n

„Lietuvos studentų sąjungos Sąskrydis. Jau penktasis, jubiliejinis, ir tikrai, galim sakyti, dar vienas gražus, tradicija tapęs, studentišką judėjimą vienijantis renginys. Žvelgiant iš organizatoriaus kėdės – buvo labai smagu matyti tiek daug laimingų, gerai praleisti laiką ir susipažinti nusiteikusių žmonių. Dar nuostabiau buvo stebėti kovai dėl pereinamosios LSS Sąskrydžio taurės iki paskutiniųjų sekundžių atsidavusius savivaldų atstovus, kurie, atrodo, galėjo viską paaukoti, kad tik laimėtų.

37697576_1970840162968174_7504477196728139776_nKur tik pažvelgdavai, ten veiksmas vyko 120% ir nuobodžiauti neteko niekam. Dalyviai visą savaitgalį turėjo pakankamai daug laisvo laiko, kurio metu     galėjo pailsėti nuo įprastos rutinos, užmegzti naujas pažintis, dalyvauti vakarėlio sūkuriuose iki pat paryčių ir net numigt, kad atgautų jėgas kitos           dienos linksmybėms. Atrodo, kad net oras buvo užsakytas, nes visas tris dienas buvo tikra va-sa-ra.

Šiais metais padarėm, ką padarėm. Tikiuosi, kad visi laimingi ir visiems buvo smagu, o kitais metais pažiūrėsim, ką suorganizuos ir kokį sąskrydį užkurs Kauno technologijos universiteto (KTU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentų atstovybės,“ – įspūdžiais po renginio dalinosi Sąskrydžio organizatorius KK SA prezidentas Mantas Gedrimas. 

37733904_1970840172968173_2584119704167645184_n

Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybės Švietimo akademijoje atstovė – organizatorė Deira Jakaitė taip pat džiaugėsi, kad savaitgalis lepino tiek geru oru, tiek šaunia kompanija. „Manau, jog įgyvendinta tai, ką jau penktus metus vykstančiais sąskrydžiais stengiamasi pasiekti – sukurti aplinką, kurioje susibūrę Lietuvos savivaldų nariai galėtų susitikti su senais draugais ir susirasti naujų, kad darbuose dirbtume kaip dar stipresnė komanda!“

D. Jakaitė dėkojo tiek prisidėjusiems prie LSS Sąskrydžio organizavimo, tiek atvykusiems atstovams ir sakė nekantriai laukianti kitų susitikimų su savivaldų atstovais.

Kitaip nei įprasta, šiemet vykęs LSS Sąskrydis turėjo temą – komiksai. Visą savaitgalį dalyviai rinko gražiausią komiksų herojaus kostiumą. Prizas atiteko perzonažui iš komikso X-MEN – Audrai (Storm), į kurią buvo įsikūnijusi LSS organizacijos stiprinimo vadovė Justina Štrimaitytė ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentų atstovybės (VTDK SA) prezidentui Evaldui Striaukui - komiksų superherojui Flash’ui.

Lietuvos studentų sąjungos sąskrydis – tai vieną kartą metuose organizuojamas renginys, kuomet kviečiami susiburti buvę arba esami studentų atstovai iš visos Lietuvos. Organizuoti kitų metų – jau šeštąjį – LSS Sąskrydį traukiant burtus privilegija atiteko Kauno savivaldoms – KTU SA ir VDU SA.

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Susisiekite su mumis

Šiuo metu mes neprisijungę, palik mums žinutę, į ją atsakysime artimiausiu metu!

Klauskite, mes Jums atsakysime.

Spauskite ENTER