Preloader

Įvyko Alma Mater konferencija „Atstovavimas bendradarbiaujant“

Gruodžio 8 d. Vilniuje, viešbučio „Panorama“ konferencijų salėje, vyko Lietuvos studentų sąjungos (LSS) konferencija „Alma Mater: atstovavimas bendradarbiaujant“.

Į konferenciją atvyko dalyviai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus bei Alytaus. Svečius sveikino Vilniaus savivaldybės atstovas Vytautas Mitalas, o renginį moderavo LSS Alumni Birutė Noreikaitė. 

Apie sėkmingą atstovavimą su konferencijos dalyviais kalbėjosi LSS Alumni, vis dar aktyviai veikiantis organizacijos veikloje, Artūras Šaltis.  Jis pasakojo, kokie turėtų būti savivaldos veiklos rodikliai, nusakantys efektyvumą, ir ką apskritai reiškia atstovauti studentams.

„Tinkamas atstovavimas studentams yra demokratijos garantas aukštojoje mokykloje. Man svarbiausia, kad studentų atstovai būtų tam pasiruošę!“ – teigė A. Šaltis.

Dalis laiko buvo skirta bendradarbiavimo skatinimui. Registracijos metu dalyviai išsirinko aktualiausias temas, kuriomis norėtų pasikalbėti su kitų savivaldų atstovais ir ieškojo sričių, kuriose galėtų kurti bendrus projektus, skatinti glaudesnius ryšius tarp regionų.

Kauno technologijos universiteto Studentų atstovybės alumni, profesionalus lektorius Povilas Petrauskas kalbėjo apie savanorystės svarbą aktyviai veikiant studentų savivaldoje, o jo kolega – organizacijų vidinės kultūros, karjeros bei asmeninio tobulėjimo konsultantas Mindaugas Vidugiris – pristatė kitokį nei įprastą savanorystės, kaip tarnystės, supratimą.

Viešbučio „Panorama“ kolektyvas pasirūpino gardžia vakariene, kurios metu vyko renginio aptarimas ir pasidalijimas patirtimi.