Preloader

Išrinktas naujas LKDK prezidentas

Direktorius-N.Varnas

Naujasis LKDK prezidentas Nerijus Varnas

Šiandien (gegužės 31 d.) Lietuvos studentų sąjungos (LSS) prezidentas Eigirdas Sarkanas dalyvavo Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) posėdyje.

Jo metu LKDK išsirinko naująjį prezidentą – Kauno technikos kolegijos direktorių Nerijų Varną. N. Varnas sakė sieksiantis sustiprinti kolegijų sektoriaus pozicijas Lietuvos aukštojo mokslo politikos formavime, ypatingai – tiesiogiai su kolegijomis susijusiais klausimais.

Taip pat LKDK posėdžio metu buvo trumpai pristatytas į studentą orientuotų studijų projektas, kurio finalas jau rytoj – „Į studentą orientuoto mokymosi, mokymo ir pasiekimų vertinimo dermė“ konferencijoje. Į šį projektą aktyviai įsitraukė ir Lietuvos studentų sąjungos atstovai.

Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) atstovai LKDK posėdžio dalyviams pristatė jau vykstančią kolegijų vertinimo darbo grupę, kurios vienas narių taip pat yra ir LSS prezidentas E. Sarkanas.  ŠMM kolegijų direktoriams ir dalyviams papasakojo, kaip bus atliekamas reguliaraus studijų krypčių vertinimas, apie kurį daugiau informacijos turėtume sulaukti jau netrukus.