Išrinktas naujas Lietuvos studentų sąjungos prezidentas

13010847_10204498493862586_7917206293991672756_n

Šeštadienį (lapkričio 4 d.) Kauno kolegijoje vyko Lietuvos studentų sąjungos ataskaitos teikimo ir rinkimų konferencija. Organizacijos vairą studentijos atstovai patikėjo buvusiam Vytauto Didžiojo universiteto studentų atstovybės prezidentui Eigirdui Sarkanui.

Savo rinkiminėje kalboje Eigirdas pabrėžė, kad pagrindinėmis veiklos kryptimis jis laiko Lietuvos studentų sąjungos įtakos atgavimą formuojant Lietuvos aukštojo mokslo politiką bei organizacijų stiprinimą. „LSS turi tapti įrankiu savivaldoms pasiekti savo tikslus“ – sakė naujasis LSS prezidentas. 2016-2020 m. LSS veiklos strategija, kurios pagrindinės kryptys yra aukštojo mokslo pažanga, žmonių išteklių ir finansinių išteklių stiprinimas, taip pat yra vienas iš prioritetų Eigirdo Sarkano veiklos programoje.

Naują biuro komandą sudaro septyni žmonės – prezidentas, viceprezidentas, atsakingas už kolegijas Kasparas Nacius, viceprezidentė, atsakinga už universitetus Viktorija Žilinskaitė, organizacijos stiprinimo vadovė Justina Štrimaitytė, projektų vadovė Sandra Matoškaitė, administratorė Dineta Bielevičiūtė ir komunikacijos vadovė Vaiva Kasiulynaitė. Paklaustas, kodėl pasirinko šiuos žmones, Eigirdas atsakė, jog jo nuomone, šiuo metu tai yra kompetetingiausi žmonės savo srityse, neseniai baigę kadencijas savivaldose.
„Tikiuosi, kad su visų studentų atstovų pagalba pasieksime užsibrėžtų tikslų, suvienysime organizaciją ir studentų balsas bus girdimas bei reikšmingas, formuojant aukštojo mokslo politiką, kadangi šiuo metu aukštajame moksle vyksta daug svarbių procesų, nulemsiančių naują aukštojo mokslo etapą Lietuvoje“, – sakė Eigirdas.

Eigirdas Sarkanas yra 16 – asis 1991 metais įkurtos organizacijos prezidentas.

Post a Comment

Your email is kept private. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Susisiekite su mumis

Šiuo metu mes neprisijungę, palik mums žinutę, į ją atsakysime artimiausiu metu!

Klauskite, mes Jums atsakysime.

Spauskite ENTER