Preloader

Europos studentų sąjungos mokymai Austrijoje

Rugsėjo 26-29 dienomis Lietuvos studentų sąjungos projektų vadovė Sandra Matoškaitė ir Tarybos narys Tsimafei Malakhouski dalyvavo mokymuose „Training on Democratisation and Youth Participation in Civic Life“ Austrijoje, Vienoje. Europos studentų sąjunga, kartu su Austrijos studentų sąjunga, mokymuose dalyvauti pakvietė 15 dalyvių iš 13 skirtingų Europos šalių.

42631824_523942511453182_1764356785486954496_n

„Visuomet labai įdomu ir naudinga pabendrauti su jaunimu iš kitų šalių ir pasidalinti patirtimi, gerosiomis praktikomis bei iniciatyvomis,“ – kalbėjo S. Matoškaitė.

Mokymų metu dalyviai diskutavo apie piliečių dalyvavimą demokratiniuose procesuose, pagrindinius demokratijos principus ir funkcijas. Taip pat projekto dalyviai dirbo grupėse, kuriose analizavo grėsmes, su kuriomis susiduria demokratija ir atskiros piliečių grupės.

Mokymai dalyviams suteikė naujų įgūdžių, skirtų plėtoti efektyvias ir inovatyvias kampanijas, skatinančias piliečių įsitraukimą. Dalyviai analizavo jau įvykusias kampanijas skirtingose šalyse bei turėjo galimybę kurti naujas ir jas pristatyti kitiems dalyviams.

Šalių atstovai mokymuose turėjo progą pasidalinti gerąja jaunų žmonių interesų atstovavimo patirtimi bei planuoti tolimesnį bendradarbiavimą tarp jaunimo organizacijų atstovų.